Jak wybrać i nosić bransoletki?

Jak wybrać i nosić bransoletki?

Zalecenia stylistów dotyczące tego, która ręka i jak nosić bransoletkę, są niezwykle sprzeczne. Najczęściej trzeba wybrać jedyną właściwą ścieżkę w tej sprawie – podążać za własną intuicją, smakiem i poczuciem proporcji.

Jak nosić bransoletkę?

Aby uzyskać własną odpowiedź na pytanie – jak nosić bransoletki srebrne z zawieszkami – musisz zdecydować, do której grupy ludzi należysz. Pierwszy to miłośnicy klasycznego stylu noszenia, gdy bransoletka z zawieszkami jest po prostu noszona w odpowiednich dla niej okolicznościach. Druga grupa to ci, którzy są gotowi do eksperymentowania, „za każdym razem tworząc bransoletkę”, poddając się ich gustowi i inspiracji. To dla nich projektowane są wielopoziomowe bransoletki, dla nich będzie odpowiednia złota bransoletka z zawieszkami.

Jaką biżuterię wybrać?

Aby sprawdzić swój rozmiar, musisz zmierzyć nadgarstek w miejscu, w którym planujesz nosić bransoletkę. Możesz użyć sznurka lub paska papieru, a następnie przymocować go do linijki. Długość w centymetrach będzie odpowiadać rozmiarowi bransoletki. Ozdoba może być zarówno dopasowana do ramienia, jak i swobodnie umieszczona.

Bransoletki łańcuchowe są zwykle wybierane tak, aby nosić nieco większy rozmiar. Jednoczęściowe bransoletki-pierścienie są wybierane zgodnie ze średnicą, do której można podać rękę, ale jeśli są zbyt duże, spadną z ręki. Można je umieścić tak ciasno na ramieniu, jak to możliwe u góry lub po lewej stronie poniżej. To kwestia gustu i wygody. W przypadku niektórych czynności, takich jak praca przy komputerze pierścionki lub obszerne bransoletki mogą być uciążliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *