Jakie bransoletki są teraz modne?

Jakie bransoletki są teraz modne?

Bransoletka z zawieszkami które są dzisiaj modne, nie różnią się tak bardzo od bransoletek z ostatniej dekady. W przeciwieństwie do odzieży, biżuteria, a zwłaszcza bransoletka z zawieszkami jest uważana za bardziej konserwatywny element garderoby. I nawet jeśli wszystkie domy mody promują noszenie określonych rodzajów bransoletek lub pierścionków w nadchodzącym sezonie, kobiety nadal będą preferować sprawdzoną biżuterię, jaką jest złota bransoletka z zawieszkami czy bransoletki srebrne z zawieszkami.

Jaką bransoletkę z zawieszkami wybrać?

Czym jest bransoletka z zawieszkami? Są to duże i cienkie, skórzane i metalowe o różnym splocie, bransoletki „tenisowe” z wieloma klejnotami i bransoletkami z koralików. Można je znaleźć na przykład na stronach sklepów internetowych sprzedających modne akcesoria.

Bransoletka z zawieszkami może być prosta, a w ostatnich latach modne były masywne bransoletki fascynacja wymiennymi zawieszkami – „Charm”. Dzisiaj w sprzedaży można znaleźć najróżniejsze odmiany bransoletek różnych producentów.

Najnowsze trendy mody

Sądząc po najnowszych pokazach mody, projektanci jednogłośnie zachęcają do rezygnacji z powściągliwości i skromności w wyborze ubrań i akcesoriów. Wiosną i latem modne bransoletki powinny być jasne, obszerne, ekstrawaganckie i oryginalne. Pokazały się na przykład masywne kwadratowe i okrągłe plastikowe bransoletki w nowej kolekcji Chanel. Możesz nosić je po kilka na raz na obie ręce. Kolorystyka dekoracji zależy od podstawowego odcienia odzieży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *