Inteligentne rozwiązania w apartametach w Poznaniu

Inteligentne rozwiązania w apartametach w Poznaniu

W ostatnich czasach mówi się o rozwiązaniach typu „inteligentny dom” czy „smart home”. Pomysł ten z początku odnosił się do zabudowy jednorodzinnej, z czasem jednak można go spotkać w różnych typach lokali mieszkalnych.

Klimatyzacja i odkurzacz centralny w standardzie

Nie każdemu wystarcza zakup lokalu na dozorowanym osiedlu. To rozwiązanie rodem sprzed 20-30 lat. Teraz nasze oczekiwania są nieco inne, poszukiwane są nowoczesne mieszkania na sprzedaż z udogodnieniami o wysokim standardzie. Wpasowując się w nowoczesne trendy, deweloper inwestycji oferuje, poza monitoringiem, luksusowe mieszkania na sprzedaż Poznań wyposażone w odkurzacze centralne, zindywidualizowane systemy alarmowe, ogrzewanie podłogowe oraz wiele innych ułatwiających życie udogodnień. W każdym apartamentowcu znajduje się też recepcja z życzliwym i komunikatywnym personelem dostępnym na wyłączność mieszkańców budynku

Nowoczesny styl industrialny

Dzięki firmie deweloperskiej, stara poznańska dziewiętnastowieczna warzelnia zmieniła się w kompleks luksusowych apartamentów. Budynki z tradycyjnej czerwonej cegły robią niemałe wrażenie na osobach odwiedzających inwestycję – szczególnie wnętrza, które mają ponad pięć i pół metra wysokości w najwyższym punkcie. To trzeba koniecznie zobaczyć, zaś poza architekturą do gustu może przypaść lokalizacja nad stawem, niby blisko centrum Poznania, ale w dalszym ciągu z dala od zgiełku miasta. Jak podaje deweloper, to wymarzone miejsce w którym można żyć, oddychając pełną piersią, stylowo mieszkać i komfortowo wypoczywać. Okolica sprzyja także kreatywnej pracy twórczej przedstawicieli wolnych zawodów.