Luksus w industrialnym stylu na poznańskiej Malcie

Luksus w industrialnym stylu na poznańskiej Malcie

Mieszkania i luksusowe apartamenty Poznań w stylu industrialnym to doskonały wybór dla nietuzinkowych ludzi, wykazujących się dużą odwagą. Takim samym przymiotem legitymują się z pewnością architekci, którzy zamiast tworzyć nowy budynek od podstaw, w nieszablonowy sposób przerabiają stare, doskonałe na swój sposób fabryczne budowle na przytulne mieszkalne przestrzenie. Beton i czerwona cegła są modne, szczególnie w nowoczesnych aranżacjach pomieszczeń, np. w kuchniach, salonach, pokojach dziennych i loftach.

Niegdyś fabryka, dziś apartamentowiec

Dawny browar na Malcie, założony przez hrabiego Józef Mycielskiego przez kilka ostatnich lat przeistoczył się w przepiękny, robiący ogromne wrażenie kompleks mieszkalny – luksusowe apartamenty Poznań. Styl industrialny, loftowy święci dziś triumfy i zyskuje wielu zwolenników, zarówno jeśli chodzi o wystrój wnętrz, jak i o projektowanie elewacji budynków.

Apartamenty w Poznaniu – rozkoszuj się ciszą

Skarpa nad maltańskim Stawem Browarnym jest unikalnym miejscem z dużą ilością zielonych przestrzeni w pobliżu. Oferowane przez dewelopera luksusowe apartamenty Poznań pozwolą poczuć się jak w ustronnym miejscu. Jednocześnie mieszkańcy mają w bardzo niedalekiej odległości dostęp do centrów handlowych, obiektów kultury, a także restauracji, z których słynie okolica. Deweloper oferuje mieszkania o rozmaitym metrażu, adresując swą propozycję do ludzi młodych przede wszystkim duchem. Znajdą tu coś dla siebie pary, single oraz rodziny z dziećmi.