Lampy stołowe szklane – nowoczesność absolutna

Lampy stołowe szklane – nowoczesność absolutna

Lampy stołowe umieszcza się przeważnie w gabinetach, choć czasem zdobią kącik czytelniczy w salonach. W tej chwili wiele osób odeszło od tych małych lampek, na rzecz większych, stojących na podłodze, które niewątpliwie dają nieco więcej światła, ponieważ są po prostu większe. Jednak jakiś czas temu pojawiła się w świecie aranżacji wnętrz nowa, ciekawa propozycja – nowoczesne lampy stołowe szklane, które niewątpliwie dodają całej przestrzeni szyku! Można je znaleźć w bardziej klasycznych, ale również bardziej fantazyjnych formach, więc każdy dobierze coś właściwego do każdego pokoju!

Lampy stołowe szklane do każdego pomieszczenia

Ze swojej strony mogę polecić tego typu produkty, ponieważ miałam okazję je wypróbować i jestem zachwycona! Lampa stołowa przypominała reflektor, dawała dużo światła, była kolorowa i modna. Był to produkt BELUGA COLOR marki FABBIAN. W tej chwili poluję jeszcze na wersję szklaną kryształową, która z pewnością będzie dawała ciekawy efekt świetlny, gdy tak wiele drobinek zacznie się mienić po zapaleniu lampy.

Lampy stołowe szklane występują i w takich wersjach, które przypominają przezroczysty wazon na kwiaty, na który założono klosz. Jeśli na jednym końcu stołu postawi się właśnie taki produkt, a na drugim prawdziwy, przezroczysty wazon z kolorowymi kwiatami, przestrzeń stanie się spójna.

Produkty o których mówię posiadają rozsądne ceny – nie mogą być zbyt tanie, ponieważ producent stawia na ich solidność, mimo wykonania ze szkła. Nie są jednak przesadnie drogie, więc spokojnie można sobie na nie pozwolić. Jeśli chodzi o szklane lampy stołowe, cena jest oczywiście zróżnicowana – wszystko zależy od konkretnego modelu i jego wielkości.