O drukarkach etykiet dla przemysłu słów kilka

O drukarkach etykiet dla przemysłu słów kilka

Przemysłowe drukarki etykiet pojawiły się na rynku wraz z systemami automatycznej identyfikacji. Dlaczego warto z nich korzystać?

Nie tylko w zakładach przemysłowych 

Przemysłowe drukarki etykiet wykorzystywane są już od kilku lat w zakładach przemysłowych niezależnie od branży. Przemysłowe drukarki etykiet są bardzo przydatnym sprzętem, bez którego trudno sobie wyobrazić również pracę pracowników sklepów, magazynów, centrów logistycznych. Miejsc, w których wykorzystywane są profesjonalne przemysłowe drukarki jest coraz więcej. Profesjonalne przemysłowe drukarki w znacznym stopniu skracają czas, który pracownikom zajmowałoby ręczne znakowanie produktów. Atutem, który mają profesjonalne przemysłowe drukarki jest również możliwość wykorzystania ich jako drukarek do kodów kreskowych. 

Etykiety są bardzo trwałe 

Drukarki etykiet samoprzylepnych wybierane najczęściej to urządzenia termotranfserowe. Dzięki temu drukarki etykiet samoprzylepnych umożliwiają druk wyjątkowo trwałych etykiet. Poszczególne drukarki do etykiet samoprzylepnych mogą różnić się wydajnością. Jest to parametr, który koniecznie należy wziąć pod uwagę kupując drukarki do etykiet samoprzylepnych. Najbardziej wydajne drukarki do etykiet samoprzylepnych w ciągu jednego dnia roboczego umożliwiają wydrukowanie nawet setek tysięcy etykiet. Wszystkie urządzenia zapewniają druk bardzo trwałych etykiet. 

Więcej o tym, jakie możliwości mają drukarki etykiet samoprzylepnych osoby zainteresowane mogą przeczytać w naszym poprzednim artykule.