Szafy elektryczne — urządzenia o szerokim zastosowaniu

Szafy elektryczne — urządzenia o szerokim zastosowaniu

Szafy elektryczne idealnie chronią umieszczone w nich wrażliwe elementy elektroniki. Podobnie jak obudowa aluminiowa, plastikowa, poliwęglanowa, metalowa czy inna z naszej oferty zabezpieczają je przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych, takich jak pył czy wilgoć. Dodatkowo szafy i obudowy do elektroniki mają zamykane na klucz drzwiczki, dzięki czemu osoby nieupoważnione nie mają dostępu do umieszczonej w nich aparatury elektrycznej. Sklep internetowy posiada bogatą ofertę na szafy sterownicze.

Szafy elektryczne — urządzenia do wielu zastosowań

Szafy elektryczne to wygodne i funkcjonalne rozwiązanie powszechnie stosowane w wielu aplikacjach przemysłowych. Ich zaletami są, trwała konstrukcja i wysoki stopień ochrony IP. Obudowy aluminiowe do elektroniki, obudowy uniwersalne i pozostałe pełnią wiele funkcji:

  • służą do uporządkowania znajdujących się w nich elementów elektroniki oraz do ich estetycznej zabudowy,

  • nadają się do wykorzystywania zarówno w dużych aplikacjach przemysłowych, jak i przy mniejszych sprzętach,

  • nie pozwalają na uszkodzenia mechaniczne spowodowane działaniem osób trzecich,

  • zapobiegają uszkodzeniom powodowanym przez zanieczyszczenia czy parę wodną,

  • znajdują zastosowanie między innymi do urządzeń telekomunikacyjnych, pomiarowych, medycznych czy podzespołów komputerowych.

Nasza oferta na szafy elektryczne przeznaczona jest zarówno dla firm i zakładów produkcyjnych, jak i elektryków czy instalatorów. Zapraszamy do kontaktu!