Wieszak w łazience

Wieszak w łazience

Tym, co znajdziemy w każdej łazience są ręczniki. Używamy ich po kąpieli czy po zwykłym myciu rąk. Oczywiście mogą leżeć na wannie, ale nie jest to rozwiązanie ani wygodne, ani zbyt komfortowe. Dlatego każda łazienka musi mieć przynajmniej jeden wieszak. Obecnie producenci dbają o swoich klientów, oferując im mnóstwo naprawdę ciekawych projektów.

Wybór

Wybierając wieszaki łazienkowe, możemy dostać zawrotów głowy. Propozycji producentów jest bowiem całe mnóstwo. Dostępne dzisiaj wieszaki łazienkowe to modele plastikowe, metalowe, drewniane. Postawić można na wieszak naprawdę prosty, jak i ten, który ma naprawdę fantazyjny kształt. Dostępne są wieszaki łazienkowe w spokojnych, stonowanych kolorach oraz te, obok których nie da się przejść obojętnie. To, na jaki wieszak postawimy uzależnione jest wyłącznie od naszego gustu oraz stylu, w jakim urządzona została łazienka.

Jak zamontować wieszak łazienkowy?

Mylą się ci, którzy sądzą, że do montażu wieszaka trzeba wykonać dziury w płytkach ceramicznych bądź ścianie. Obecnie dostępne są dużo wygodniejsze rozwiązania. Wieszaki łazienkowe najczęściej przykleja się na klej. Jeśli postawimy na ten naprawdę dobrej jakości, wieszak nie tylko będzie się mocno trzymał i nie odpadnie, ale nie dojdzie do zniszczenia ani ściany ani płytek. Co w sytuacji, kiedy wieszak będzie chcieli odkleić? Przy pomocy odpowiednich środków uda się to zrobić.  Co więcej, ani na ścianie ani na płytkach nie pozostaną ślady po kleju.

Wszystkich zainteresowanych tematem wieszaków łazienkowych odsyłamy do naszego innego artykułu, w którym poruszamy to zagadnienie.