Idealny prezent dla fanów mrocznego rycerza

Idealny prezent dla fanów mrocznego rycerza

W dzisiejszych czasach Batman gadżety posiada praktyczne każdy fan serii komiksów, gier, filmów, bajek o zamaskowanym superbohaterze, który z całych sił broni każdego dnia swoje rodzinne miasto Gotham City. Bruce Wayne – bo o nim tu mowa, nie posiada żadnych nadludzkich zdolności.

Swoją skuteczność w walce z ludźmi wyjętymi spod litery prawa zawdzięcza ciężkiej pracy fizycznej, nieprzeciętnej inteligencji oraz fortunie, którą odziedziczył po zamordowanych rodzicach. To dzięki pieniądzom jest w stanie ulepszać swoje kostiumy, pojazdy, a także wymyślać gadżety. Nic więc dziwnego, że na przestrzeni lat (od 1939 roku, kiedy powstał) gromadzi wokół siebie grono fanów

Części garderoby – każdy zauważy ten znak 

Czarny i żółty są barwami, z którymi zamaskowany Bruce Wayne jest utożsamiany. Batman gadżety bazują głównie na tych kolorach, między którymi pojawiają się również odcienie szarości. Całą serię odzieży, a w tym czapki, skarpetki, całe kostiumy, klapki itd. charakteryzują również wszędzie rozpoznawalne symbole (czarny nietoperz na żółtym tle) oraz sama sylwetka bohatera, która najchętniej jest wykorzystywana w komiksowej stylistyce. 

Praktyczne produkty dla dzieci 

Dzieci uwielbiają słuchać i obserwować superbohaterów, którzy walczą dzielnie z przestępcami. Batman gadżety dostosowane są również do ich potrzeb. Dlatego też wizerunek mrocznego rycerza, kierującego się głęboko zakorzenionym w sercu kodeksem moralnym, można odnaleźć na przyborach szkolnych, kubkach termicznych, a nawet spinerach.