Modne bransoletki dla każdego

Modne bransoletki dla każdego

Bransoletka z zawieszkami to biżuteria, która jest modna zawsze. Zmienia się jedynie formuła, w jakiej sprzedawana i noszona jest bransoletka.

Jakie bransoletki są dziś modne?

Złota bransoletka z zawieszkami czy też bransoletki srebrne z zawieszkami pojawiły się w kolekcjach gotowych do noszenia. Ten rodzaj biżuterii pozostaje wierny wielokolorowemu złotu (biały, żółty, różowy), diamentom, czarno-białej ceramice, ażurowym bransoletkom z mankietami, eleganckim łańcuchom z ozdobnymi wstawkami. W modnych bransoletkach istotny jest motyw kwiatowy. Perły też nie pozostały niezauważone – nici przeplecione w kilku rzędach, intarsja metalowych pierścieni połączonych w mankiety bransoletki. W tym sezonie oferuje się masywne bransoletki z szerokimi metalowymi mankietami w różnych kolorach z matowym jedwabistym efektem.

Modne i eleganckie dodatki

Na ten sezon zaproponowano masywne bransoletki i bransoletki na skórzanych paskach w stylu zwierzęcym. Nie można nie zauważyć, które bransoletki są modne. Pozłacane szerokie bransoletki ułożone w kilku rzędach, masywne metalowe pierścienie z kolcami, skórzane bransoletki w jednym lub dwóch zwojach. Prawdziwa skóra znalazła zastosowanie w akcesoriach.

Kilka poziomów jasnych skórzanych klap ściśle przylegających do ramienia lub kwiaty hibiskusa ze skórzanych płatków o różnych odcieniach, zdobiące szerokie bransoletki, prostokątne cyrkonie, złoto. Masywna, duża, szeroka biżuteria o nietypowych kształtach i kombinacjach wykorzystująca złoto, cyrkonie, kamienie, skórę, wisiorki, koronkę, koraliki, pióra – nowoczesne modne bransoletki pozostawiają ogromne pole do wyobraźni i eksperymentowania.