Jakie bransoletki są teraz modne?

Jakie bransoletki są teraz modne?

Bransoletka z zawieszkami które są dzisiaj modne, nie różnią się tak bardzo od bransoletek z ostatniej dekady. W przeciwieństwie do odzieży, biżuteria, a zwłaszcza bransoletka z zawieszkami jest uważana za bardziej konserwatywny element garderoby. I nawet jeśli wszystkie domy mody promują noszenie określonych rodzajów bransoletek lub pierścionków w nadchodzącym sezonie, kobiety nadal będą preferować sprawdzoną biżuterię, jaką jest złota bransoletka z zawieszkami czy bransoletki srebrne z zawieszkami.

Jaką bransoletkę z zawieszkami wybrać?

Czym jest bransoletka z zawieszkami? Są to duże i cienkie, skórzane i metalowe o różnym splocie, bransoletki „tenisowe” z wieloma klejnotami i bransoletkami z koralików. Można je znaleźć na przykład na stronach sklepów internetowych sprzedających modne akcesoria.

Bransoletka z zawieszkami może być prosta, a w ostatnich latach modne były masywne bransoletki fascynacja wymiennymi zawieszkami – „Charm”. Dzisiaj w sprzedaży można znaleźć najróżniejsze odmiany bransoletek różnych producentów.

Najnowsze trendy mody

Sądząc po najnowszych pokazach mody, projektanci jednogłośnie zachęcają do rezygnacji z powściągliwości i skromności w wyborze ubrań i akcesoriów. Wiosną i latem modne bransoletki powinny być jasne, obszerne, ekstrawaganckie i oryginalne. Pokazały się na przykład masywne kwadratowe i okrągłe plastikowe bransoletki w nowej kolekcji Chanel. Możesz nosić je po kilka na raz na obie ręce. Kolorystyka dekoracji zależy od podstawowego odcienia odzieży.