Jak zorganizować konkursy SMS?

Jak zorganizować konkursy SMS?

Konkurs SMS pojawił się wraz z coraz powszechniejszym dostępem do telefonów komórkowych. Konkurs SMS cieszy się bardzo dużą popularnością. Jest niezwykle często szansą na to, aby wygrać atrakcyjne nagrody.

Jak wziąć udział w konkursach SMS?

Konkurs SMS na ogół wiąże się z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Aby wziąć udział w konkursie, trzeba jedynie wysłać wiadomość SMS na wskazany numer. Konkursy SMS-owe służyć mogą do promocji danej marki czy określonego produktu.

Platforma konkursowa swoją ofertę kieruje do firm, które chcą dotrzeć do szerszego grona klientów. Platforma konkursowa jest wyjątkowo łatwa w obsłudze. Platforma konkursowa to idealne rozwiązanie dla wszystkich organizacji, które nie posiadają własnego działu IT. Platforma, dzięki której możliwa jest obsługa loterii nie wymaga instalowania żadnej dodatkowej infrastruktury.

Jak działa platforma konkursowa?

Platforma, dzięki której możliwa jest obsługa loterii wykorzystuje wiadomości SMS Premium. Wiadomości te są dostępne dla użytkowników za dodatkową odpłatnością. Istotne jest to, że taryfa tych opłat jest bardzo zróżnicowana. Może wynosić od 50 groszy do nawet 25 zł. Do tej ceny należy jeszcze doliczyć podatek VAT.

Dzięki platformie konkursowej możliwa jest obsługa loterii oraz konkursów SMS. Loterie i konkursy SMS są jednym z coraz częściej wykorzystywanych narzędzi marketingowych. Nie bez powodu sięga po nie mnóstwo firm. Okazało się bowiem, że loterie i konkursy SMS są naprawdę bardzo skutecznym narzędziem marketingowym.