Jak zorganizować loterię audiotekstową?

Jak zorganizować loterię audiotekstową?

Jednym z bardziej popularnych obecnie narzędzi marketingowych jest konkurs SMS oraz loteria. Bardzo często zarówno konkurs SMS, jak i loterię nazywa się audiotekstowymi.

Jak zorganizować konkurs SMS bądź loterię?

Konkurs SMS oraz loteria audiotekstowa to bardzo popularne i niezwykle skuteczne narzędzie marketingowe. Platforma konkursowa to miejsce, które pomaga w zorganizowaniu zarówno audiotekstowego konkursu, jak i loterii. Platforma konkursowa to narzędzie, które jest bardzo proste w obsłudze i może zostać wykorzystane przez firmy, które prowadzą działalność od dawna, jak i przez te, które dopiero wchodzą na rynek.

Co ważne, konkurs oraz loteria audiotekstowa to narzędzie marketingowe, które sprawdza się w przypadku firm działających w bardzo różnych branżach. Platforma konkursowa to idealne rozwiązanie szczególnie dla firm, które nie mają własnego działu IT.

Jak działa platforma do konkursów i loterii audiotekstowych?

Obsługa loterii przy pomocy platformy konkursowej nie sprawia organizatorom żadnych, nawet najmniejszych problemów. Nowy serwis każdy użytkownik może zdefiniować i uruchomić w przeciągu zaledwie kilku minut. Obsługa loterii przy pomocy platformy konkursowej pozwala na kompleksową obsługę każdej akcji, która odbywa się z wykorzystaniem SMS-ów Premium.

Płatności za wiadomości SMS Premium są bardzo zróżnicowane, wynoszą od 50 gr do 25 zł (bez VAT). Obsługa loterii może odbywać się poprzez przeglądarkę internetową. Istotne jest to, że aplikacja nie wymaga instalowania żadnych dodatkowych urządzeń technicznych.