E-urlopy: nowoczesne rozwiązanie dla firm

E-urlopy: nowoczesne rozwiązanie dla firm

Sprawowanie kontroli nad urlopami w małych i średnich firmach nie jest zadaniem łatwym. Naprzeciw oczekiwaniom wielu przedsiębiorców wychodzą firmy informatyczne. Jedna z nich proponuje nowoczesne rozwiązanie jakim jest system urlopowy. System urlopowy umożliwia sprawowanie kontroli nad urlopami w każdej firmie. System urlopowy przygotowano z myślą o średnich i dużych firmach bez względu na rodzaj prowadzonej przez nie działalności.

Dlaczego warto wprowadzić to rozwiązanie?

Elektroniczne wnioski urlopowe ułatwiają życie pracownikom. Elektroniczne wnioski urlopowe złożone drogą online bardzo szybko trafiają do akceptacji przez przełożonych. Elektroniczne wnioski urlopowe można składać korzystając nie tylko z dostępu do stacjonarnego komputera, ale także ze smartfona czy laptopa. Wymagany jest tylko dostęp do internetu. E-urlopy to program do urlopów, który oszczędza nie tylko czas, ale także papier. Wraz z programem e-urlopy znikają w firmach papierowe wnioski urlopowe.

Różne rodzaje urlopów

Program e-urlopy umożliwia proste zarządzanie różnymi rodzajami urlopów. Elektroniczny system urlopowy akceptuje wnioski o wszystkie rodzaje urlopów przewidziane przez Kodeks Pracy. Elektroniczny system urlopowy umożliwia złożenie wniosku o urlop wypoczynkowy, na żądanie, macierzyński, okolicznościowy, opiekuńczy.

Elektroniczny system urlopowy to bardzo nowoczesne rozwiązanie, z którego już skorzystało wiele firm. Jeśli rozwiązanie to interesuje Cię bliżej, odsyłamy do naszego innego tekstu.